Microsoft aktualizuje aplikacje Oszczędzanie baterii, OneDrive oraz Bing Translator

W sklepie Windows Phone pojawiły się aktualizacje dla trzech aplikacji spod skrzydeł Microsoftu. Chmura OneDrive oraz Bing Translator otrzymały kolejną aktualizację. Nowością jest aplikacja Oszczędzanie baterii, która otrzymała pierwszą aktualizację w telefonach z systemem Windows Phone 8.1.

Oszczędzanie baterii i OneDrive

Oszczędzanie baterii to aplikacja, która pojawiła się wraz z systemem Windows Phone 8.1. Dzięki niej możemy zobaczyć zużycie baterii w rozbiciu na poszczególne aplikacje. Jeżeli nie korzystaliście z systemu PfD (Preview for Developers) to aplikacja pojawi się w Waszych telefonach dopiero po aktualizacji Lumia Cyan.

Najnowsza wersja aplikacja wprowadza możliwość sortowania aplikacji na liście za pomocą następujących filtrów: pokaż wszystkie aplikacje, pokaż aplikacje z wykorzystaniem, pokaż aplikacje mogące działać w tle. Najnowsza wersja posiada numer 1.0.14131.157.

Oszczędzanie baterii

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Corporation

Pobierz Oszczędzanie baterii na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

 

Drugą zaktualizowaną aplikacją jest chmura OneDrive. W usłudze OneDrive (wcześniej SkyDrive) możesz przechowywać wszystkie swoje treści cyfrowe. Łatwo zapisuj i udostępniaj zdjęcia, filmy, dokumenty i inne materiały. Zdjęcia i filmy przekazane do usługi OneDrive z telefonu Windows Phone możesz potem oglądać na komputerze PC lub Mac, tablecie i na innych telefonach.

Najnowsza wersja wprowadza:

  • Możliwość pobierania plików i zapisywania ich w wybranych lokalizacjach.
  • Nowy pasek postępu dla wysyłanych i pobieranych aplikacji.
  • Ulepszenia w wybieraniu osób w trakcie dzielenia się plikami.
  • Poprawki błędów i ulepszenia wydajności.

OneDrive

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Corporation

Pobierz OneDrive na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

 

Ostatnią aktualizację otrzymała aplikacja Bing Translator. Wpisz tekst, aby uzyskać szybkie tłumaczenie. Naciśnij ikonę głośnika, aby usłyszeć tłumaczenie. Aplikacja obsługuje tłumaczenia w ponad 35 językach oraz mnóstwo aplikacji biznesowych i aplikacji przydatnych w podróży. W trybie aparatu wystarczy nakierować aparat na tekst do przetłumaczenia, aby natychmiast uzyskać tłumaczenie. Możesz również zacząć mówić do telefonu. Usłyszysz tłumaczenie odczytywane głosem rodowitego użytkownika danego języka.

Niestety nie wiadomo jakie nowości pojawiły się w najnowszej odsłonie aplikacji.

Translator

Wersja: 2.9.0.0

Producent: Microsoft Corporation

Pobierz Translator dla Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR