Messenger (Beta) otrzymuje funkcję połączeń głosowych i wideorozmów

Facebook udostępnił kolejną aktualizację dla swojego komunikatora Messenger (Beta) dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Najnowsza wersja aplikacji wprowadza długo oczekiwane funkcje połączeń głosowych oraz wideorozmów.

Messenger (Beta) - połączenia głosowe i wideorozmowy

Aplikacja podskoczyła do wersji 75.488.5262.0.  Niestety Facebook nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji. Tym razem jednak nowości rzucają się w oczy od razu po uruchomieniu aplikacji. Teraz w prawym górnym rogu widoczna jest ikonka telefonu i jest to długo oczekiwana funkcja połączeń głosowych oraz wideorozmów. Jeżeli zauważyliście jakieś inne nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Podzielcie się Waszymi wrażeniami z korzystania z najnowszej wersji aplikacji Messenger na Waszych telefonach. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

[notice]Wygląda na to, że funkcja dzwonienia została szybko usunięta ponieważ nawet u osób, które widziały tę opcję nie jest już ona dostępna po ponownym uruchomieniu aplikacji.[/notice]

Pobierz bezpłatnie aplikację Messenger (Beta) dla Windows 10 Mobile

Messenger QR

Niestety aplikacja może być w dalszym ciągu niedostępna w naszym regionie. Jeżeli jednak chcecie zainstalować ją już teraz to wystarczy, że na czas instalacji zmienicie region w telefonie na Francję: Ustawienia > Czas i język > Region > Kraj/region. Po zmianie regionu należy ponownie uruchomić telefon. Po tym zabiegu instalujemy aplikację i możemy z powrotem ustawić polski region.

Dziękuję Dawid za informację!