Messenger (Beta) otrzymuje pierwszą aktualizację dla Windows 10 Mobile

Facebook opublikował pierwszą aktualizację dla aplikacji Messenger (Beta) dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Najnowsza wersja aplikacji nie wprowadza żadnych widocznych nowości ani zmian wizualnych.

Messenger Beta

Aplikacja podskoczyła do wersji 71.482.61202.0.  Niestety Facebook nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji. Nie zauważyłem żadnych nowości więc z pewnością aktualizacja wprowadza jedynie drobne poprawki błędów i usprawnienia działania aplikacji. Jeżeli jednak zauważyliście jakieś nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Podzielcie się Waszymi wrażeniami z korzystania z najnowszej wersji aplikacji Messenger na Waszych telefonach. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz bezpłatnie aplikację Messenger (Beta) dla Windows 10 Mobile

Kod QR

Niestety aplikacja w dalszym ciągu nie jest dostępna w naszym regionie. Jeżeli jednak chcecie zainstalować ją już teraz to wystarczy, że na czas instalacji zmienicie region w telefonie na Francję: Ustawienia > Czas i język > Region > Kraj/region. Po zmianie regionu należy ponownie uruchomić telefon. Po tym zabiegu instalujemy aplikację i możemy z powrotem ustawić polski region.