Menedżer plików pojawi się w kolejnej aktualizacji Windows Phone 8?

Nowi użytkownicy systemu Windows Phone bardzo często pytają o menedżer plików, za pomocą którego mogliby w szybki i łatwy sposób przejrzeć pamięć telefonu i zorientować się w strukturze plików. Na tą chwilę zarządzać plikami możemy jedynie po podłączeniu telefonu do komputera. Jest jednak szansa, że w kolejnej aktualizacji systemu Windows Phone 8 zostanie wprowadzony menedżer plików.

Add file manager to Windows Phone - uservoice

Powyższy zrzut ekranu pochodzi ze strony windowsphone.uservoice.com, na której użytkownicy mogą zgłaszać swoje pomysły dotyczące rozwoju systemu Windows Phone. Jednym z pomysłów jest dodanie menedżera plików do systemu Windows Phone 8. Obecnie pomysł ten zyskał status ukończonego. Nie wiadomo dokładnie co to oznacza tym bardziej, że funkcjonalność podobno została już wprowadzona do systemu.

Być może sugestia została źle zinterpretowana przez admina. Druga możliwość jest taka, że funkcjonalność zostanie wprowadzona w kolejnych wersjach oprogramowania. Niestety GDR3 nie posiada wbudowanego menedżera co oznacza, że na ewentualny menedżer plików będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Zachęcam również do przejrzenia pozostałych pomysłów na stronie windowsphone.uservoice.com i oddanie głosu na najlepsze według Was pomysły.