Mapy umożliwiają tworzenie kolekcji ulubionych w szybkim kręgu Windows Insider

Dzisiaj Microsoft udostępnił w szybkim kręgu Windows Insider aktualizację dla aplikacji Mapy Windows. Wraz z nową wersją została wprowadzona możliwość tworzenia kolekcji ulubionych punktów. Nowa wersja dostępna jest zarówno dla komputerów jak i telefonów z systemem Windows 10. Aplikacja po aktualizacji podskoczy do wersji 5.1610.2954.0.

Kolekcje ulubionych w Mapy Windows

Teraz możemy tworzyć i organizować nasze kolekcje dla różnych celów. Jeżeli planujemy odwiedzić wybrane miejsca w trakcie kolejnej podróży to wystarczy, że stworzymy kolekcję i umieścimy w niej wszystkie punkty, które będziemy chcieli zobaczyć. Użytkownik ma pełną dowolność w tworzeniu nowych kolekcji. Może to być kolekcja ulubionych restauracji w danym mieście, kolekcja atrakcji turystycznych na wakacjach czy po prostu kolekcja miejsc, w których musimy załatwić ważne sprawy.

Pamiętajcie, że opisywana aktualizacja na tę chwilę dostępna jest wyłącznie w szybkim kręgu Windows Insider. Zapraszam do pobierania oraz do dzielenia się Waszymi opiniami o nowej wersji aplikacji.

Pobierz Mapy Windows