Sygic obniża cenę map Europy aż o 60% dla Windows Phone 8.1

Doskonała wiadomość dla osób, które szukają alternatywy dla nawigacji HERE Drive+ w telefonach Lumia z systemem Windows Phone. Sygic zaktualizował swoje mapy oraz przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy smartfonów z tym systemem. Teraz możecie pobrać między innymi mapę Europy w obniżonej cenie aż o 60%.

Mapy Sygic w promocji dla Windows Phone

Nowi użytkownicy, którzy pobiorą aplikację Sygic: GPS Navigation, Maps & POI, Route Directions będą mogli bezpłatnie wypróbować nawigację przez okres 7 dni. To z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie map.

Teraz możecie kupić mapę Europy w promocyjnej cenie 87zł. Regularna cena wynosi ponad 200zł. Listę państw jakie otrzymacie w tym zestawie możecie zobaczyć na powyższym zrzucie ekranu. Promocją zostały objęte również pozostałe części świata. Jeżeli interesują Was mapy całego świata to obecnie dożywotnią licencję możecie nabyć w cenie 130zł. W tym wypadku oszczędzacie ponad 270zł!

Promocja rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwać do przyszłego poniedziałku czyli do 6 lipca. Czy ktoś z Was jest zainteresowany kupnem map do nawigacji Sygic?

Pobierz Sygic: GPS Navigation, Maps & POI, Route Directions na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR