Mapy otrzymują punkty pośrednie w programie Windows Insider

Jedną z najczęściej zgłaszanych sugestii przez uczestników programu Windows Insider było dodanie punktów pośrednich do aplikacji Mapy Windows. Przed kilkoma godzinami Microsoft poinformował, że wprowadził taką możliwość udostępniając ją w pierwszej kolejności w programie Windows Insider.

Dave z zespołu Microsoft Maps poinformował na Reddicie, że najnowsza wersja aplikacji udostępniona dla uczestników programu Windows Insider posiada obsługę punktów pośrednich. Poniżej wklejam oryginalną wiadomość:

Planning a road trip? Want to make an extra stop somewhere along your way? Maps can now take you from A to B…and then to C, D, and E! We heard your requests to allow multiple stops when getting directions, so we built it. When you’re getting directions, hit the “+” button to add stops, or right-click on the map and select “Add destination” to add it to your trip.

Aktualizacja prawdopodobnie została udostępniona wyłącznie w wolnym kręgu i posiada numer 5.1703.707.0. Nie jest dostępna w szybkim kręgu oraz w Release Preview. Punkty pośrednie można dodawać za pomocą przycisku „+” w trakcie nawigacji lub za pomocą przytrzymania palca na mapie i wybrania opcji „Dodaj lokalizację”.

Dajcie znać czy otrzymaliście opisywaną aktualizację oraz czy macie możliwość dodawania punktów pośrednich? Czekam na Wasze opinie.