Pojawiły się nowe mapy offline Here w wersji 8.30.60.106

Pojawiła się kolejna aktualizacja map w aplikacjach HERE oraz w serwisie internetowym here.com. Aktualizacja przeznaczona jest dla wszystkich urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Aktualizację otrzymali również posiadacze telefonów z systemem Android oraz iOS. Zapraszam do zapoznania się z nowościami w nowej wersji map.

Mapy HERE 8.30.60.106

Najnowsza wersja posiada numer 8.30.60.106. Poprzednia wersja była oznaczona numerem 8.30.59.107. Aby zaktualizować mapy w telefonach z systemem Windows Phone 8.1 Update 1 należy kolejno wejść do menu > ustawienia > aplikacje > mapy > sprawdź aktualizację. W telefonach z systemem Windows Phone 8.1 Update 2 musimy uruchomić aplikację HERE Drive lub HERE Maps i pobrać nowe mapy z poziomu aplikacji. Z kolei w systemie Windows 10 Mobile musimy uruchomić aplikację Mapy i z rozwijanej listy wybrać opcję Ustawienia a następnie Pobierz lub aktualizuj mapy.

Aktualizacja map Polski waży jedynie 46.4MB ale należy wziąć pod uwagę, że rozmiar aktualizacji może być inny dla różnych urządzeń. Niestety nie wiadomo jakie nowości oraz zmiany wprowadzono na mapach Polski.

Mapa Polski to najnowszej aktualizacji zajmuje 388.4MB. Koniecznie dajcie znać czy zauważyliście jakieś nowości na mapach Polski. Będzie to przydatna informacja dla odwiedzających ten artykuł.

Dziękuję Ela za informację!