Lumia Software Recovery Tool otrzymuje aktualizację do wersji 5.0.8

Microsoft zaktualizował narzędzie Lumia Software Recovery Tool, dzięki któremu możemy przywracać oprogramowanie w naszych telefonach w przypadku problemów z urządzeniem. Najnowsza wersja dodaje obsługę nowych urządzeń. Już teraz możecie zaktualizować aplikację na Waszych komputerach z systemem Windows.

Lumia Software Recovery Tool 5.0.8

Narzędzie Lumia Software Recovery Tool pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu w razie problemów związanych z oprogramowaniem lub jego aktualizacją. Narzędzie przeznaczone jest nie tylko dla telefonów z systemem Windows Phone ale również pozostałych telefonów marki Nokia.

Użytkownicy telefonów Windows Phone alternatywnie mogą również skorzystać z aplikacji Windows Phone Recovery Tool, która jest zalecaną aplikacją w przypadku problemów z telefonem Windows Phone 8 lub nowszym.

Co nowego w LSRT 5.0.8?

  • Wsparcie dla najnowszych urządzeń.

Aplikację możemy zainstalować na komputerach z systemem Windows 7 lub nowszym z minimum 4GB wolnej pamięci. Lumia Software Recovery Tool potrafi odzyskiwać oprogramowanie w telefonach Lumia, Asha, Series 40 z interfejsem USB, Series 30+ z interfejsem USB, Nokia X2 oraz Symbian.