Lumia Software Recovery Tool otrzymuje aktualizację do wersji 5.0.5

Microsoft zaktualizował bardzo przydatne narzędzie Lumia Software Recovery Tool, dzięki któremu możemy przywracać oprogramowanie w naszych telefonach w przypadku problemów z urządzeniem. Najnowsza wersja dodaje obsługę nowych urządzeń oraz liczne usprawnienia. Już teraz możecie zaktualizować aplikację na Waszych komputerach z systemem Windows.

Aktualizacja Lumia Software Recovery Tool

Narzędzie Lumia Software Recovery Tool pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu w razie problemów związanych z oprogramowaniem lub jego aktualizacją. W telefonach z systemem Windows Phone 8 możesz też użyć tego narzędzia do odzyskania telefonu, gdy ten nie odpowiada, zawiesił się lub nie chce się uruchomić.

Co nowego w LSRT 5.0.5.0?

 • Wsparcie dla najnowszych urządzeń.
 • Poprawki błędów i usprawnienia w wyglądzie aplikacji.

Najnowsza wersja aplikacji podaje również informację o wersji systemu. System w wersji 8.10.14226.359 wyświetlany jest jako wersja 9651.14226. Poniżej zrzut z najnowszej wersji a tuż pod nim z poprzedniej.

Lumia Software Recovery Tool 5.0.5

Lumia Software Recovery Tool 5.0.0

Aplikację możemy zainstalować na komputerach z systemem Windows 7 lub nowszym z minimum 4GB wolnej pamięci. Lumia Software Recovery Tool potrafi odzyskiwać oprogramowanie w telefonach Lumia, Asha, Series 40 z interfejsem USB, Series 30+ z interfejsem USB, Nokia X2 oraz Symbian.

Jeżeli masz problemy z telefonem i żadne wskazówki nie pomagają to z pomocą nadchodzi aplikacji Lumia Software Recovery Tool. Ponadto aplikacja potrafi przywracać oprogramowanie telefonu nawet w przypadku zainstalowanej wersji Preview for Developers do ostatniej oficjalnej wersji.

Narzędzie pozwala również czasami przyspieszyć proces aktualizacji naszych telefonów, w przypadku kiedy oprogramowanie nie jest jeszcze dostępne za pomocą OTA (Over the Air). W przypadku aktualizacji za pomocą Lumia Software Recovery Tool stracimy wszystkie dane z telefonu dlatego warto wcześniej zabezpieczyć ważne elementy.

Pobierz najnowszą wersję aplikacji Lumia Software Recovery Tool

Źródło: Microsoft

 • Leszek Mączewski

  no i po aktualizacji i podłączeniu telefonu miało być tak pięknie, a tu

  • Podałem odnośnik do strony Microsoftu gdzie powinna być najnowsza wersja. Nawet jeżeli nie jest najnowsza to przy pierwszym uruchomieniu aplikacja poinformuje o dostępności nowszej wersji.

   • Leszek Mączewski

    dokładnie tak p. Michale, w całym necie podają 5.0.5, a ściąga się 5.0.0 , a potem aktualka. Szkoda tylko, że jest ten błąd

    • Pewnie niebawem zaktualizują odnośnik i będzie się pobierać najnowsza wersja.

     • Leszek Mączewski

      wracając do tego błędu – z tego co czytam na innych forach, to dotyczy tylko lumii 1320, sam sprawdzałem na lumii 735 i wszystko jest oki. W takim razie gdzie błąd

     • Widocznie jest problem z obsługą 1320. Pewnie Microsoft udostępni niebawem aktualizację z odpowiednią poprawką.

 • zynio

  mi super aktualizowało , miałem problem przed aktualizacją na Denim ale ten programik naprawił , przywrócił mi Cyan puźniej od razu wołał na Denim , spoczko zero problemów z tym programem, myślałem że przywróci mi do Amber – jak kupiłem L520 ale supcio aktualizuje od razu do najnowszej wersji.

 • zynio

  Leszek Mączewski zrób aktualizacje programu – dla mnie program ok i naprawił mi – dostaniesz najnowsze oprogramowanie

 • zynio

  Cyan na 100 % ale Denim ? raczej tak

 • zynio

  po oficjalnej aktualizacji jeśli będziesz mieć wp10 , ale oficjalnie to przy uzyciu tego programu spoko bedzie wp10