Lumia Software Recovery Tool otrzymuje aktualizację do wersji 5.0.5

Microsoft zaktualizował bardzo przydatne narzędzie Lumia Software Recovery Tool, dzięki któremu możemy przywracać oprogramowanie w naszych telefonach w przypadku problemów z urządzeniem. Najnowsza wersja dodaje obsługę nowych urządzeń oraz liczne usprawnienia. Już teraz możecie zaktualizować aplikację na Waszych komputerach z systemem Windows.

Aktualizacja Lumia Software Recovery Tool

Narzędzie Lumia Software Recovery Tool pomoże Ci zresetować i odzyskać oprogramowanie telefonu w domu w razie problemów związanych z oprogramowaniem lub jego aktualizacją. W telefonach z systemem Windows Phone 8 możesz też użyć tego narzędzia do odzyskania telefonu, gdy ten nie odpowiada, zawiesił się lub nie chce się uruchomić.

Co nowego w LSRT 5.0.5.0?

  • Wsparcie dla najnowszych urządzeń.
  • Poprawki błędów i usprawnienia w wyglądzie aplikacji.

Najnowsza wersja aplikacji podaje również informację o wersji systemu. System w wersji 8.10.14226.359 wyświetlany jest jako wersja 9651.14226. Poniżej zrzut z najnowszej wersji a tuż pod nim z poprzedniej.

Lumia Software Recovery Tool 5.0.5

Lumia Software Recovery Tool 5.0.0

Aplikację możemy zainstalować na komputerach z systemem Windows 7 lub nowszym z minimum 4GB wolnej pamięci. Lumia Software Recovery Tool potrafi odzyskiwać oprogramowanie w telefonach Lumia, Asha, Series 40 z interfejsem USB, Series 30+ z interfejsem USB, Nokia X2 oraz Symbian.

Jeżeli masz problemy z telefonem i żadne wskazówki nie pomagają to z pomocą nadchodzi aplikacji Lumia Software Recovery Tool. Ponadto aplikacja potrafi przywracać oprogramowanie telefonu nawet w przypadku zainstalowanej wersji Preview for Developers do ostatniej oficjalnej wersji.

Narzędzie pozwala również czasami przyspieszyć proces aktualizacji naszych telefonów, w przypadku kiedy oprogramowanie nie jest jeszcze dostępne za pomocą OTA (Over the Air). W przypadku aktualizacji za pomocą Lumia Software Recovery Tool stracimy wszystkie dane z telefonu dlatego warto wcześniej zabezpieczyć ważne elementy.

Pobierz najnowszą wersję aplikacji Lumia Software Recovery Tool

Źródło: Microsoft