Office 365 + 1TB OneDrive dla posiadaczy telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL

Microsoft bardzo pozytywnie zaskoczył w tym tygodniu posiadaczy telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Wczoraj pojawiła się promocja, dzięki której użytkownicy tych telefonów mogą uzyskać bony o wartości 400 PLN do internetowego sklepu Microsoft. Dzisiaj z kolei posiadacze tych samych telefonów mogą skorzystać z rocznej, bezpłatnej subskrypcji Office 365 o wartości 299,99 PLN.

Lumia Offers

Wraz z roczną subskrypcją Office 365 otrzymamy również 1TB przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive oraz 60 minut co miesiąc do wykorzystania na rozmowy Skype. Wszystko to otrzymujemy w ramach licencji Office 365 Personal, którą możemy wykorzystać na jednym komputerze, telefonie oraz tablecie. Po roku czasu możemy zrezygnować z subskrypcji lub zapłacić za kolejny okres.

Jeżeli jeszcze nie posiadacie aplikacji Lumia Offers w Waszych telefonach to koniecznie pobierzcie ją za pomocą odnośnika znajdującego się na końcu artykułu. Aby skorzystać z promocji wystarczy uruchomić aplikację i sprawdzić dostępne promocje. Wybieramy interesującą nas promocję i postępujemy zgodnie ze wskazówkami. Promocja obowiązuje do 30.07.2016 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziecie na stronie promocji Microsoft Lumia Rewards.

Kod QR