LUMIA pusher w nowej wersji 1.0.4.0 w sklepie Windows Phone

W ostatnim czasie dosyć często pojawiają się aktualizacje wbudowanych funkcji w telefonach Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Nie zawsze powiadomienie o dostępności nowej wersji pojawia się w naszym smartfonie. Z aplikacją LUMIA pusher możemy sprawdzić aktualność wszystkich funkcji naszego urządzenia.

Aktualizacja LUMIA pusher 1.0.4.0LUMIA pusher 1.0.4.0

Dzięki aplikacji LUMIA pusher możemy w szybki i łatwy sposób sprawdzić czy posiadamy najnowsze wersje wbudowanych aplikacji i funkcji Nokia. Nie musimy czekać aż telefon poinformuje nas o dostępności nowej wersji. Po kliknięciu wybranej aplikacji zostaniemy przeniesieni do sklepu Windows Phone.

LUMIA pusher - systemLUMIA pusher - multimedia

Wczoraj pojawiła się nowa wersja aplikacji LUMIA pusher, która dodała możliwość sprawdzenia aplikacji z podziałem na systemowe, multimedialne, beta oraz HERE. Dzięki temu mamy dostęp do wszystkich aplikacji Nokia takich jak na przykład: konto Nokia, wyświetl+dotknij, info+dodatki, punkt dostępu, audio, odpowiedź do Nokia czy akcesoria.

LUMIA pusher - HERELUMIA pusher - beta

Co nowego w LUMIA pusher 1.0.4.0?

  • Przyspieszono włączanie sklepu Windows Phone.
  • Dodano menu System, Multimedia, Beta versions oraz HERE.
  • Poprawiono błędy.
  • Zmieniono design.

Aplikacja LUMIA pusher przeznaczona jest dla smartfonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Najnowsza wersja posiada numer 1.0.4.0, która datowana jest na dzień 06.05.2013. Polecam!

Pobierz aplikację [label style=”1″]LUMIA pusher[/label] ze sklepu Windows Phone

LUMIA pusher - sklep Windows PhoneKod QR - LUMIA pusher

Aplikacja została przetestowana na telefonach Nokia Lumia Windows Phone