• Programy
  • Komentarze: 0

LUMIA pusher – sprawdzaj aktualizacje funkcji Nokia w telefonach Nokia Lumia WP8

W ostatnim czasie dosyć często pojawiają się aktualizacje wbudowanych funkcji w telefonach Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Nie zawsze powiadomienie o dostępności nowej wersji pojawia się w naszym smartfonie. Z aplikacją LUMIA pusher możemy sprawdzić aktualność wszystkich funkcji naszego urządzenia.

LUMIA pusher - Nokia Lumia Windows Phone 8LUMIA pusher - Nokia Lumia WIndows Phone 8

Dzięki aplikacji LUMIA pusher możemy w szybki i łatwy sposób sprawdzić czy posiadamy najnowsze wersje wbudowanych aplikacji oraz funkcji Nokia. Nie musimy czekać aż telefon poinformuje nas o dostępności nowej wersji. Po kliknięciu wybranej aplikacji zostaniemy przeniesieni do sklepu Windows Phone.

24 kwietnia pojawiła się nowa wersja aplikacji LUMIA pusher, która dodała możliwość sprawdzenia aplikacji Kontrola pamięci Lumia oraz Przekaż moje dane. Dzięki temu mamy dostęp do wszystkich aplikacji Nokia takich jak: konto Nokia, wyświetl+dotknij, info+dodatki, punkt dostępu, audio, odpowiedź do Nokia czy akcesoria. Dodatkowo od wersji 1.0.3.0 wspierany jest telefon Nokia Lumia 520 oraz ustawiono język angielski dla wszystkich (poprzednio aplikacja była po rosyjsku).

Aplikacja LUMIA pusher przeznaczona jest dla smartfonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Najnowsza wersja posiada numer 1.0.3.0, która datowana jest na dzień 24.04.2013. Polecam!

Pobierz aplikację [label style=”1″]LUMIA pusher[/label] ze sklepu Windows Phone

LUMIA pusher - sklep Windows PhoneKod QR - LUMIA pusher