Lumia Play to otrzymuje aktualizację z poprawkami błędów

Dzisiaj w Sklepie Windows Phone pojawiła się aktualizacja dla aplikacji Lumia Play to, która przeznaczona jest dla telefonów z rodziny Lumia. Dzięki aplikacji możemy wysyłać bezprzewodowo nasze zdjęcia, filmy oraz muzykę do kompatybilnych urządzeń DLNA podłączonych do tej samej, bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

Lumia Play to

Przesyłaj bezprzewodowo dane z telefonu Lumia za pomocą programu Lumia Play to. Oglądaj zdjęcia i filmy na telewizorach z obsługą sieci, słuchaj muzyki na głośnikach i innych urządzeniach obsługujących DLNA. Znajdź urządzenia w tej samej sieci Wi-Fi, kliknij je, aby się z nimi połączyć i rozpocząć strumieniowe przesyłanie materiałów prosto z telefonu.

Niestety nie wiadomo jakie nowości i poprawki wprowadził Microsoft do najnowszej wersji. Na stronie Sklepu widnieje w dalszym ciągu lista zmian dla poprzedniej wersji 3.5.1.1. Niewielki przeskok w numeracji może sugerować drobne poprawki błędów.

Program Nokia Play to może nie być w stanie strumieniowo przesyłać muzyki chronionej przez DRM. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz Lumia Play to na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR