• Microsoft
 • Komentarze: 5

Lumia Moments to teraz część aplikacji Zdjęcia w Windows 10 Mobile

Wczoraj otrzymałem aktualizację Photos Add-ins w telefonie z systemem Windows 10 Mobile. Niestety nie znalazłem żadnej dodatkowej pozycji na liście aplikacji oraz początkowo nie zauważyłem żadnych zmian w aplikacji Zdjęcia. Dopiero przy przeglądaniu filmów dostrzegłem nową opcję.

Photos Add-ins dla Windows 10 Mobile

Jak się okazuje aktualizacja Photos Add-ins wprowadza nowe opcje do aplikacji Zdjęcia. Dzięki temu telefony Windows 10 Mobile posiadają możliwości aplikacji Lumia Moments, które od teraz są dostępne z poziomu aplikacji Zdjęcia. Wystarczy wyświetlić film i wybrać opcję Zapisuj zdjęcia z filmów.

Lumia Moments

Dzięki aplikacji Lumia Moments możemy zapisywać zdjęcia i ujęcia w ruchu wprost z naszych filmów oraz zdjęć 4K lub Full HD zapisanych w telefonie Lumia. Funkcje aplikacji dostępne są wyłącznie dla telefonów Lumia 640, 640 XL, 830, 930 oraz 1520.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że za pomocą aktualizacji Photos Add-ins Microsoft może dodawać kolejne funkcje do aplikacji Zdjęcia z obecnych aplikacji Lumia.

Kod QR
 • siekryss

  Microsofcie będą z Ciebie ludzie 🙂

  • Krzysztof Plochocki

   Aplikacja może i ma potencjał, ale niezrozumiała jest dla mnie jej dystrybucja… Można ją zainstalować na każdej lumi, ale działa na wybranych modelach, to gdzie tu sens i logika? Ja bez problemu nagrywam te sekundowe filmiki na 920, ale już pojedynczej klatki z tego nie wytnę bo mnie wywala do galerii…

   • siekryss

    Dlatego piszę że będą a nie są 😉
    Zobaczymy co będzie jak to wszystko przestanie być betą. Kierunek obrany byle wiatr w żagle wiał 🙂

 • to jest to samo co żywe obrazy?

  • Nie. Żywe obrazy dostępne są wyłącznie w aplikacji Lumia Camera 5.