Lumia Kinograf otrzymuje aktualizację dla Windows Phone 8 i Windows Phone 8.1

Dzisiaj pojawiła się kolejna aktualizacja aplikacji Lumia Kinograf w wersji 4.6.0.12. Aplikacja służy do tworzenia animacji HD w rozdzielczości 720p. Zobacz co nowego w najnowszej odsłonie aplikacji.

Nokia Kinograf - Nokia Lumia Windows Phone

Lumia Kinograf to magiczne połączenie fotografii i animacji podobnej do filmowej, z którego powstają zdjęcia wyglądające jak żywe. Zrób zdjęcie, sfotografuj krajobraz albo portret, a pomocne wskazówki na ekranie ułatwią ci wybranie animowanego obszaru zdjęcia, z którego stworzysz własny kinograf. Efekt końcowy jest zniewalający.

Korzystaj z kinografów HD w rozdzielczości 720p wzbogaconych o płynne przejścia oraz funkcję podbicia kolorów, dzięki której barwy naprawdę się wyróżniają.

Gdy skończysz, możesz wyeksportować swój kinograf jako plik GIF albo udostępnić go w mediach społecznościowych, za pomocą wiadomości błyskawicznych i poczty elektronicznej — wystarczy konto Nokia. Po przesłaniu kinografu na serwer udostępnij łącze do niego. Możesz przesyłać za pośrednictwem sieci WiFi lub łącza komórkowego, ale sprawdź najpierw opłaty naliczane za to przez operatora.

Co nowego w Lumia Kinograf 4.6.0.12?

  • Eksport kinografów do plików GIF
  • Dane lokalizacyjne zapewniające lepszą integrację z programem Lumia Storyteller
  • Ogólne poprawki wydajności

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Pobierz najnowszą odsłonę za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz Lumia Kinograf na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR