Lumia Emerald to kolejna aktualizacja oprogramowania dla telefonów Lumia?

W sieci pojawiły się zdjęcia z uruchomioną aplikacją info+dodatki, na której widać oprogramowanie Lumia Emerald. Do tej pory pojawiły się aktualizacje Lumia Amber, Lumia Black, Lumia Cyan oraz Lumia Denim. Teraz kolej na literę E więc może się okazać, że najnowsze oprogramowanie będzie nosić nazwę jak na powyższym zdjęciu.

Lumia Denim vs Lumia Emerald

Według wcześniejszych doniesień system Windows Phone 8.1 Update 2 jest w trakcie przygotowań. Lumia Emerald to według powyższych zrzutów oprogramowanie, które zobaczymy na naszych telefonach Lumia po aktualizacji do najnowszej wersji systemu.

Niestety na tę chwilę niewiele wiadomo na temat kolejnej aktualizacji Lumia Emerald. Na powyższych zrzutach możecie zobaczyć zrzuty ekranowe z oprogramowania Lumia Denim oraz Lumia Emerald.

Wiarygodność tej informacji nie jest sprawdzona. Radziłbym do niej podchodzić w obecnej chwili z dużym dystansem. Jednak według mojej oceny jest to bardzo prawdopodobne, że kolejna aktualizacja oprogramowania będzie nosić nazwę Lumia Emerald. A Wy jak uważacie?

Źródło: Baidu via WMPoweruser