Lumia Cyan pozwoli na manualne dopasowanie jasności wyświetlacza?

Aktualizacja Lumia Cyan zbliża się wielkimi krokami dla obecnych telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Obecnie w telefonach Nokia Lumia możemy wybrać jedynie jedną z trzech predefiniowanych wartości jasności wyświetlacza – niska, średnia oraz wysoka. Lumia Cyan pozwoli na manualne przestawienie jasności dla każdej z wartości.

Lumia Cyan - manualne ustawienie jasności wyświetlacza

W opcjach wyświetlania dojdzie możliwość poprawienia profili jasności. Będziemy mogli dostosować jasność dla wszystkich wartości – niskiej, średniej oraz wysokiej. Standardowe wartości będziemy mogli przywrócić wchodząc do ustawień jasności i wybierając jedną z trzech opcji.

Powyższe zrzuty ekranu pochodzą z telefonu Nokia Lumia 630, który nie posiada czujnika światła. Na tę chwilę nie wiadomo czy funkcja ta jedynie będzie dostępna na Lumii 630 czy zostanie udostępniona pozostałym smartfonom Lumia z systemem WP8 wraz z aktualizacją Lumia Cyan.

Czy według Was ta funkcja jest niezbędna w Waszych telefonach? Czy będziecie z niej korzystać? Koniecznie podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach poniżej.