Lumia Cyan już dostępna w aplikacji Nokia Software Recovery Tool

Doskonała wiadomość dla osób, które posiadają system Windows Phone 8.1 (Update 1) Preview for Developers na swoich telefonach Nokia Lumia i w dalszym ciągu nie mogą zaktualizować swoich telefonów do najnowszej wersji oprogramowania Lumia Cyan. Teraz możecie wgrać najnowsze oprogramowanie korzystając z aplikacji komputerowej Nokia Software Recovery Tool.

Nokia Software Recovery Tool - Nokia Lumia 1520 Lumia Cyan

Informacją podzielił się PiotrK, który dzisiaj podłączył swój telefon Nokia Lumia 1020 (T-Mobile) z systemem WP8.1 Update 1 PfD do komputera i wgrał najnowsze oprogramowanie Lumia Cyan bez konieczności powracania do poprzedniej wersji systemu czyli WP8. Na powyższym zrzucie ekranu widać mój telefon, dla którego również jest już dostępne oprogramowanie Cyan.

Jeżeli posiadasz telefon Nokia Lumia z systemem Preview for Developers i nie możesz doczekać się aktualizacji Lumia Cyan to koniecznie skorzystaj z aplikacji Nokia Software Recovery Tool. Pamiętaj, że ponowne wgrywanie oprogramowania do telefonu wiąże się z utratą wszystkich danych. Lumia Cyan w aplikacji NSRT jest dostępna tylko dla telefonów, które już otrzymały aktualizację OTA – zobacz tabelę ze statusem dostępności oprogramowania.

Aplikację możecie pobrać bezpośrednio ze strony Nokii. Dajcie znać w komentarzach poniżej czy udało Wam się pobrać oprogramowanie Lumia Cyan.