Lumia Cyan wprowadzi globalną licencję HERE Drive+ do wszystkich telefonów Nokia Lumia

Kolejna bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia z aplikacją HERE Drive. Wraz z aktualizacją Lumia Cyan (Windows Phone 8.1) nawigacja zostanie zaktualizowana do wersji HERE Drive+ co oznacza koniec z opłatami za licencje. Posiadacze takich telefonów jak Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 625 czy Nokia Lumia 720 nie będą musieli wykupywać licencji aby skorzystać z nawigacji w innych częściach świata.

HERE Drive

Do tej pory właściciele telefonów Nokia Lumia 520, 625 oraz 720 aby skorzystać z nawigacji w kilku krajach musieli wykupić licencję. Wraz z aktualizacją Lumia Cyan nawigacja HERE Drive zostanie zaktualizowana do wersji HERE Drive+. W ten sposób każdy posiadacz telefonu Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.1 będzie posiadał bezpłatną nawigację na cały świat.

Wykupienie globalnej licencji kosztuje około 120zł rocznie. Wraz z aktualizacją Lumia Cyan znikną opłaty a pojawi się w pełni funkcjonalna nawigacja HERE Drive+ z mapami 97 krajów na całym świecie.

Więcej o aktualizacji Lumia Cyan możecie przeczytać w artykule Lumia Cyan to kolejna aktualizacja dla wszystkich telefonów Nokia Lumia WP8. Więcej szczegółów dotyczących aktualizacji Windows Phone 8.1 znajdziecie w tym artykule. Zachęcam również do zapoznania się z najnowszymi telefonami Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 630 Dual SIM, Nokia Lumia 635 oraz Nokia Lumia 930.

Źródło: Conversations by Nokia