Update: Startuje aktualizacja Lumia Cyan dla telefonów z systemem Preview for Developers

Wczoraj Microsoft oficjalnie potwierdził, że udało mu się rozwiązać problem z usługą BitLocker a tym samym udostępnił aktualizację Lumia Cyan dla osób, które posiadają system Preview for Developers. Aktualizacja jest pomału rozsyłana do użytkowników i na tę chwilę jest dostępna jedynie dla kilku wariantów telefonów.

Preview for Developers - Windows Phone 8

Do tej pory osoby, które zdecydowały się na zaktualizowanie swoich telefonów do systemu Preview for Developers nie mogły dokonać aktualizacji Lumia Cyan w oficjalny sposób. Jedynym wyjściem było wgranie systemu za pomocą aplikacji komputerowej Nokia Software Recovery Tool. Nie wszyscy jednak byli zadowoleni z takiego obrotu spraw ponieważ wgrywanie za pomocą wyżej wymienionej aplikacji wiązało się z wymazaniem całej pamięci telefonu.

Jeżeli w dalszym ciągu posiadać system PfD i czekacie na aktualizację Lumia Cyan to Wasze oczekiwania pomału dobiegają końca. Wczoraj rozpoczęło się rozsyłanie aktualizacji dla użytkowników systemu Preview for Developers. Na tę chwilę oprogramowanie jeszcze nie jest dostępne dla polskich smartfonów ale miejmy nadzieję, że jest to jedynie kwestia kilku dni.

Jeżeli otrzymaliście aktualizację Lumia Cyan dla Waszych telefonów z systemem PfD to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Update 2014-09-23

Microsoft poinformował, że udostępnił aktualizację Cyan dla kolejnej partii telefonów, które w dalszym ciągu posiadają oprogramowanie Black i biorą udział w programie Preview for Developers. Czy możecie zaktualizować Wasze telefony z systemem PfD do najnowszej wersji oprogramowania?

Update 2014-09-26

Greg Sullivan, pracownik firmy Microsoft, poinformował, że aktualizacja Lumia Cyan dla telefonów z systemem Preview for Developers zostanie udostępniona w ciągu najbliższych trzech tygodni.

Greg Sullivan - Lumia Cyan dla PfD

Źródło: Twitter @JoeBelfiore, Microsoft Answers