Lumia Cinemagraph Beta otrzymuje aktualizację z kilkoma ulepszeniami

Microsoft udostępnił aktualizację aplikacji Lumia Cinemagraph Beta czyli Lumia Kinograf w wersji beta dla telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Najnowsza wersja to przede wszystkim znacznie łatwiejsze dzielenie się kinografami bez potrzeby wysyłania na serwer lub posiadania konta Nokia.

Lumia Cinemagraph Beta Windows Phone

Obecnie nasze kinografy zapisywane są na stronie memories.nokia.com. Microsoft postanowił ułatwić zapisywanie i dzielenie się zdjęciami udostępniając nowe możliwości. Teraz użytkownicy mogą wypróbować zapisywanie kinografów do chmury OneDrive oraz dzielenie się za pomocą sieci społecznościowych.

Co nowego w wersji 4.6.0.11?

  • Kinografy są teraz udostępniane jako powtarzające się klipy wideo.
  • Brak potrzeby wysyłania na serwer czy korzystania z konta Nokia.
  • Brak widoku udostępnionych (brak dostępu do udostępnionych kinografków; aby je obejrzeć należy skorzystać z podstawowej aplikacji Lumia Kinograf).
  • Udostępnione kinografy są zapisywane w rolce z aparatu w folderze Shared Cinemagraphs.

Lumia Cinemagraph Beta jest dostępny wyłącznie w języku angielskim i jeżeli nie jest to dla Ciebie przeszkodą to już teraz możesz wypróbować nowości w aplikacji pobierając wersję Beta. Aplikację możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone na telefony Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1.

Pobierz Lumia Cinemagraph Beta na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR