Lumia Camera będzie zapamiętywać zaawansowane ustawienia przez 30 minut

Microsoft udostępnił jakiś czas temu aplikację Lumia Camera Beta, która posiada kilka usprawnień w porównaniu do podstawowej wersji Lumia Camera 5. Jedną z nowych funkcji jest zapamiętywanie zaawansowanych ustawień aparatu takich jak balans bieli czy czas naświetlania. Użytkownicy w ankiecie mogli oddać swój głos na długość zapamiętywania ustawień zaawansowanych aplikacji Lumia Camera.

Lumia Camera - ankieta zaawansowane ustawienia

Ponad 29% ankietowanych wybrało opcję 30 minutowego zapamiętywania zaawansowanych ustawień aparatu. To oznacza, że po ustawieniu naszych własnych ustawień zostaną one zapamiętane przez kolejne 30 minut od ostatniego zamknięcia aplikacji. Jeżeli w tym czasie wrócimy do aplikacji to odliczanie rozpocznie się od początku. Jeżeli aplikację włączymy po upływie 30 minut to uruchomi się one ze standardowymi ustawieniami.

Co ciekawe obecna wersja Lumia Camera Beta posiada właśnie 30 minutowe zapamiętywanie ustawień więc użytkownicy zagłosowali na opcję, która jest już dostępna w tej aplikacji. Z kolei w aplikacji Lumia Camera ustawienia są przywracane do standardowych po każdym wyłączeniu aplikacji.

Na tę chwilę z aplikacji Lumia Camera Beta mogą skorzystać posiadacze telefonów Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 830, Lumia 930 oraz Lumia 1520. Microsoft prawdopodobnie udostępni funkcję zapamiętywania zaawansowanych ustawień w podstawowej aplikacji Lumia Camera 5.

Pobierz Lumia Camera Beta na Windows Phone 8.1.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: Microsoft