Windows 10 Mobile Build 10586.29 już dostępny dla Lumii 950 i Lumii 950 XL w Windows Insider

W poprzednim moim artykule informowałem Was o udostępnieniu nowej wersji aplikacji Windows Device Recovery Tool, która wprowadziła obsługę nowych telefonów Lumia 550, Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Jak się okazuje przy okazji smartfony otrzymały również możliwość przystąpienia do programu Windows Insider a tym właściciele tych telefonów mogą wgrać najnowszą wersję systemu Windows 10 Mobile Insider Preview.

W telefonach Lumia 950 oraz Lumia 950 XL fabrycznie znajduje się system Windows 10 Mobile w wersji 10586.0. Jeżeli przystąpicie do programu Windows Insider to będziecie mogli wgrać nieco nowszą wersję oznaczoną numerem 10586.29. Poniżej lista poprawek w nowej kompilacji:

  • Ulepszenia w procesie aktualizacji włączając w to urządzenia z ograniczoną ilością wolnego miejsca, renderowanie map w trakcie aktualizacji.
  • Lepsza kompatybilność wsteczna dla aplikacji Windows Phone 8.1 Silverlight.
  • Ulepszono wydajność i stabilność przeglądarki Edge. Funkcja autouzupełniania została zaktualizowana co znacząco ułatwi edytowanie adresów URL na pasku adresu.
  • Dodatkowe ulepszenia stabilności Bluetooth.
  • Rozwiązano problemy ze zmianą aktywnej sieci na telefonach z dwoma kartami SIM.
  • Poprawiono profile związane z poprawnym odbiorem wiadomości MMS.

Czy ktoś jest chętny do wgrania najnowszej wersji Windows 10 Mobile Insider Preview do telefonu Lumia 950 lub Lumia 950 XL?

Źródło: Windows Central