Lumia 950 oraz Lumia 950 XL w jeszcze niższych cenach w sklepie Morele

Dwa dni temu Krzysztof informował o promocyjnych cenach na telefony Lumia 950 XL Dual SIM w sklepie Morele oraz OleOle. Dzisiaj ruszyła kolejna promocja, dzięki której możemy zyskać dodatkowe 10% rabatu. Jeżeli zamierzacie kupić jeden z flagowych telefonów Lumia to radzę się pospieszyć ponieważ liczba sztuk w promocji jest ograniczona.


Aby skorzystać z dodatkowego rabatu należy w trakcie dokonywania zakupu wpisać kod promocyjny LUMIA10. Dodatkowym warunkiem otrzymania 10% zniżki jest posiadanie w koszyku towarów na kwotę minimum 2000zł przed wpisaniem kodu promocyjnego. Stronę promocji możecie otworzyć klikając w poniższą grafikę.

Promocja 10% na Morele.net na Lumia 950 XL

Dzięki dodatkowemu rabatowi ceny telefonów obniżają się do następujących wartości:

Jeżeli szukacie telefonu Lumia 650 to również zerknijcie do sklepu Morele ponieważ obecnie telefon ten w kolorze czarnym jest dostępny w cenie 689zł.

Jeżeli trafiliście na inne promocje lub wyprzedaże to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Jeżeli w ostatnim czasie kupiliście telefon Lumia 950 (XL) lub zamierzacie dopiero kupić to pamiętajcie o pozostałych promocjach:

Napiszcie w komentarzach poniżej czy zdecydowaliście się na zakup telefonu w promocyjnej cenie w sklepie Morele.net.