Lumia 830 otrzymuje aktualizację Lumia Camera z nowymi funkcjami!

Wczoraj jeden z użytkowników telefonu Lumia 830 otrzymał aktualizację aplikacji Lumia Camera w wersji 5.0.1.11 i zauważył, że najnowsza wersja wprowadziła nowe funkcje, które Microsoft zaprezentował wraz z aktualizacją Lumia Denim. Nie mam potwierdzenia od polskich użytkowników ale koniecznie sprawdźcie czy przypadkiem nie czeka na Was aktualizacja w Sklepie Windows Phone.

Lumia Camera

Najnowsza wersja Lumia Camera wprowadza szereg nowości i usprawnień. Przede wszystkim teraz aplikacja działa znacznie szybciej oraz posiada lepszy mechanizm przetwarzania. Dodatkowo zostały dodane nowe funkcje takie jak Moment Capture, Rich Capture oraz Dynamic Flash. Szczegółowe informacje o wszystkich funkcjach znajdziecie w artykule Poznaj możliwości aplikacji Lumia Camera w oprogramowaniu Lumia Denim.

Odświeżona Lumia Camera będzie dostępna dla wszystkich telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8. Nie wszystkie funkcje jednak będą dostępne dla wszystkich telefonów. Komplet funkcji oraz najwyższą rozdzielczość otrzymają telefony Lumia 930 oraz Lumia 1520. Dla przykładu Lumia 830 zamiast rozdzielczości 4K otrzymała jedynie Full HD co pozwoli na przechwytywanie klatek w rozdzielczości 2MP w trybie Moment Capture.

Pobierz Lumia Camera na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: MyNokiaBlog