Lumia 830 już dostępna w przedsprzedaży w cenie 1599zł

Niespełna dwa tygodnie temu Microsoft zaprezentował nowe telefony Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735 oraz Lumia 830 na konferencji IFA w Berlinie. Dzisiaj smartfon Lumia 830 pojawił się w przedsprzedaży w sklepie NokiaSklepOnline.pl w cenie 1599zł. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1 Update 1 z oprogramowaniem Lumia Denim.

Lumia 830 Windows Phone 8.1 Lumia Denim

Najnowszy smartfon w ofercie Microsoft Devices – Lumia 830 – to wysokiej, jakości zdjęcia wykonane zarówno za dnia, jak i nocą, bogactwo możliwości ich edycji oraz technologia PureView, które są gwarancją świetnej jakości zdjęć. Lumia 830 została wyposażona w aparat o matrycy 10 MP, optykę firmy ZEISS oraz technologię Nokia Rich Recording.

Smartfon pracuje pod kontrolą najnowszej wersji systemu Windows Phone 8.1 z aktualizacją Lumia Denim; oferuje użytkownikom 15 GB bezpłatnej przestrzeni w chmurze OneDrive oraz pre-instalowany pakiet Microsoft Office Mobile. Połączenie tych funkcjonalności daje możliwość pracy mobilnej z dowolnego urządzenia – laptopa, tabletu lub smartfona.

Lumia 830 wyposażona została w wymienne kolorowe obudowy wykonane z poliwęglanu z funkcją bezprzewodowego ładowania. Jakość i precyzję wykonania podkreśla aluminiowa rama okalająca 5-calowy ekran HD.

Cena w przedsprzedaży została ustalona na poziomie 1599zł wraz z bezpłatną przesyłką. Wysyłka telefonów rozpocznie się pierwszego października. Na tę chwilę Lumia 830 dostępna jest jedynie w kolorze czarnym. Zamówienie możecie zrealizować na stronie NokiaSklepOnline.pl.

Czy ktoś jest chętny? Dajcie znać w komentarzach czy spodziewaliście się niższej ceny. A może ktoś z Was zdążył już zamówić?