Lumia 730 Dual SIM już dostępna w przedsprzedaży w cenie 999zł

Na początku września Microsoft zaprezentował nowe telefony Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735 oraz Lumia 830 na konferencji IFA w Berlinie. Wczoraj smartfon Lumia 730 Dual SIM pojawił się w przedsprzedaży w sklepie NokiaSklepOnline.pl w cenie 999zł. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1 Update 1 z oprogramowaniem Lumia Denim.

Lumia 730 Dual SIM Windows Phone 8.1 Lumia Denim

Zaprezentowane w Berlinie modele Lumia 730 Dual SIM oraz Lumia 735 zostały wyposażone w doskonały szerokokątny przedni aparat o rozdzielczości 5 MP. Jest on gwarancją świetnych zdjęć, nawet w przypadku początkujących autorów fotografii typu selfie. Szerokokątny aparat pomoże uchwycić jeszcze więcej szczegółów lub wykonać zbiorowe selfie całej grupy przyjaciół.

Prowadzenie wideorozmów jest jeszcze prostsze dzięki rozwiązaniu one-tap, które pozwala szybko przełączyć się z połączenia głosowego na wideopołączenie poprzez Skype. Wszystko po to, aby móc jeszcze szybciej kontaktować się z bliskimi.

Lumia 730 Dual SIM oraz Lumia 735 zostały wyposażone w baterię o pojemności 2220 mAh, 8 GB wbudowanej pamięci oraz 15 GB przestrzeni do zapisywania danych w chmurze OneDrive. Model Lumia 730 Dual SIM obsługuje sieć 3G i będzie dostępny tylko w wersji Dual SIM, natomiast Lumia 735 będzie obsługiwać najszybszą sieć komórkową 4G/LTE. Smartfon Lumia 735 jest wyposażony w obudowę do bezprzewodowego ładowania.

Cena w przedsprzedaży została ustalona na poziomie 999zł wraz z bezpłatną przesyłką. Wysyłka telefonów rozpocznie się siódmego października. Lumia 730 dostępna jest jedynie w kolorze zielonym, ciemnoszarym oraz pomarańczowym. Zamówienie możecie zrealizować na stronie NokiaSklepOnline.pl.

Czy ktoś jest chętny? Dajcie znać w komentarzach czy spodziewaliście się niższej ceny. A może ktoś z Was zdążył już zamówić?