Wideo: Nokia Lumia 520 z Windows Phone 8.1 i oprogramowaniem Lumia Cyan

Na zeszłotygodniowej konferencji Microsoft BUILD Developer Conference 2014 został zaprezentowany najnowszy system Windows Phone 8.1. Nokia również zapowiedziała swoją aktualizację oprogramowania Lumia Cyan, która będzie instalować się wraz z Windows Phone 8.1 na telefonach z rodziny Lumia. Zapraszam do obejrzenia wideo ze smartfonem Nokia Lumia 520 z oprogramowaniem Lumia Cyan w roli głównej.

Prezentowany telefon to Nokia Lumia 520 z systemem Windows Phone 8.1 i oprogramowaniem Lumia Cyan. Na filmie zobaczymy takie nowości jak centrum akcji, aplikację czujnik baterii, ciche godziny, klawiaturę Word Flow oraz osobisty asystent głosowy Cortana.

Wszystkie powyższe nowości nie są już tajemnicą jednak tym razem mieliśmy możliwość zobaczyć jak wyglądają na telefonie Nokia Lumia 520. Po spis wszystkich nowości jakie znajdą się w systemie Windows Phone 8.1 zapraszam do tego artykułu.

Jeżeli chcesz zaktualizować swój telefon w najbliższych dniach uczestnicząc w programie Preview for Developers to koniecznie zajrzyj do artykułu Wszystko co powinniście wiedzieć o Windows Phone 8.1 Preview for Developers.

Źródło: FoneArena