• Microsoft
  • Komentarze: 0

Lokalizator Treasure Tag pomaga w robieniu zdjęć w aplikacji Lumia Selfie

Dzisiaj Microsoft udostępnił aktualizację dla dwóch, wydawać by się mogło, niezwiązanych ze sobą aplikacji Treasure Tag oraz Lumia Selfie. Od dzisiaj posiadacze lokalizatora Treasure Tag mogą używać przycisku do zdalnego uruchamiania migawki i robienia zdjęć w aplikacji Lumia Seflie. To jednak nie wszystkie nowości jakie zobaczymy w obu aplikacjach. Zapraszam po więcej szczegółów.

Treasure Tag Windows Phone

Funkcja skierowana jest raczej do telefonów z porządnym przednim aparatem jaki znajduje się w telefonach Lumia 730 Dual, Lumia 735 oraz Lumia 535. Oczywiście nowe funkcje zadziałają na każdym smartfonie z oprogramowaniem Lumia Cyan oraz przednim aparatem.

Najnowsza aktualizacja Treasure Tag oprócz wprowadzenia możliwości wykonywania zdalnych zdjęć wprowadza również zarządzanie alarmami za pomocą trybu cichego oraz ogólne poprawki i ulepszenia.

Oficjalna lista zmian w Treasure Tag:

  • Zarządzanie alarmami za pomocą trybu cichego, co pozwala na automatyczne wyciszanie alarmów po połączeniu się z wybranymi sieciami Wi-Fi
  • Ogólna poprawa wydajności i poprawki błędów
  • Przycisku na akcesorium Treasure Tag można teraz używać do zdalnego uruchamiania migawki i robienia zdjęć za pomocą aplikacji Lumia Selfie

Z kolei Lumia Selfie oprócz współpracy z lokalizatorem Treasure Tag dodaje automatyczne zapisywanie zdjęć w momencie ich zrobienia.

Zapraszam do pobierania i dzielenia się Waszymi opiniami w komentarzach poniżej. Najnowsze funkcje w obu aplikacjach wymagają oprogramowania Lumia Cyan lub nowszego.

Pobierz Treasure Tag na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

Pobierz Lumia Selfie na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR