Lokalizator Nokia Treasure Tag WS-2 już do kupienia w cenie 99zł

W internetowym sklepie NokiaSklepOnline pojawił się lokalizator Nokia Treasure Tag WS-2 w cenie 99zł. To najnowsze akcesorium fińskiego producenta smartfonów, za pomocą którego znajdziemy zgubione klucze, torby czy inne ważne przedmioty. Za pomocą urządzenia użytkownicy posiadający telefon Nokia Lumia z systemem Windows Phone będą mogli śledzić przedmioty w połączeniu z dedykowaną aplikacją o tej samej nazwie.

Lokalizator Nokia Treasure Tag WS-2

Zgubiłeś kluczyki, nie wiesz, gdzie jest torba z siłowni, zapomniałeś, gdzie zaparkowałeś samochód? Nokia Treasure Tag pomoże Ci znaleźć Twoje rzeczy za pomocą intuicyjnych wskazówek audiowizualnych. Wystarczy umieścić znaczniki na cennych rzeczach i zainstalować tę aplikację w swoim telefonie. Nawet jeśli czegoś zapomnisz, będziesz wiedzieć, gdzie to jest.

Lokalizator dostępny jest w czterech kolorach: białym, czarnym, niebieskim oraz żółtym. Dawid, który podrzucił do nas informacje o dostępności produktu, przetestował akcesorium. Do poprawnego działania niezbędne jest oprogramowanie Lumia Black z systemem Windows Phone 8. Podobno akcesorium nie zadziała na oprogramowaniu deweloperskim Windows Phone 8.1. Jeżeli posiadasz system Preview for Developers i zamierzasz kupić lokalizator Nokia Treasure Tag to albo musisz cofnąć oprogramowanie do wersji 8.0 albo musisz poczekać na oprogramowanie Lumia Cyan.

Ponadto w niedługim czasie ma pojawić się tańsza wersja, która będzie kosztować aż o 50zł mniej. Według informacji od Dawida tańsza alternatywa nie będzie obsługiwać możliwości odnajdywania telefonu Nokia Lumia.

Dzięki Dawid za informacje!

Źródło: NokiaSklepOnline.pl