Lokalizator Nokia Treasure Tag WS-2 już do kupienia w cenie 99zł

W internetowym sklepie NokiaSklepOnline pojawił się lokalizator Nokia Treasure Tag WS-2 w cenie 99zł. To najnowsze akcesorium fińskiego producenta smartfonów, za pomocą którego znajdziemy zgubione klucze, torby czy inne ważne przedmioty. Za pomocą urządzenia użytkownicy posiadający telefon Nokia Lumia z systemem Windows Phone będą mogli śledzić przedmioty w połączeniu z dedykowaną aplikacją o tej samej nazwie.

Lokalizator Nokia Treasure Tag WS-2

Zgubiłeś kluczyki, nie wiesz, gdzie jest torba z siłowni, zapomniałeś, gdzie zaparkowałeś samochód? Nokia Treasure Tag pomoże Ci znaleźć Twoje rzeczy za pomocą intuicyjnych wskazówek audiowizualnych. Wystarczy umieścić znaczniki na cennych rzeczach i zainstalować tę aplikację w swoim telefonie. Nawet jeśli czegoś zapomnisz, będziesz wiedzieć, gdzie to jest.

Lokalizator dostępny jest w czterech kolorach: białym, czarnym, niebieskim oraz żółtym. Dawid, który podrzucił do nas informacje o dostępności produktu, przetestował akcesorium. Do poprawnego działania niezbędne jest oprogramowanie Lumia Black z systemem Windows Phone 8. Podobno akcesorium nie zadziała na oprogramowaniu deweloperskim Windows Phone 8.1. Jeżeli posiadasz system Preview for Developers i zamierzasz kupić lokalizator Nokia Treasure Tag to albo musisz cofnąć oprogramowanie do wersji 8.0 albo musisz poczekać na oprogramowanie Lumia Cyan.

Ponadto w niedługim czasie ma pojawić się tańsza wersja, która będzie kosztować aż o 50zł mniej. Według informacji od Dawida tańsza alternatywa nie będzie obsługiwać możliwości odnajdywania telefonu Nokia Lumia.

Dzięki Dawid za informacje!

Źródło: NokiaSklepOnline.pl

  • Adiki

    A mi działa na oprogramowaniu deweloperskim. Więc o co chodzi ? Czy ktoś testował to urządzenie ? Z tego co mi wiadomo dopiero dzisiaj jest do kupienia w nokiaskleponline ( kontakt telefoniczny).

    • Informację o tym, że nie działa otrzymałem od osoby, która też testowała to urządzenie. Widocznie to było błędne założenie, że nie zadziała na deweloperskim bo mimo wszystko w dalszym ciągu jest to oprogramowanie Lumia Black ale z systemem WP8.1.

    • Dawid

      Ale co ci działa ???? Jeżeli masz 8.1 to nie zainstalujesz aplikacji komunikat „Aplikacja nie jest dostępna dla twojego telefonu” i jest wymóg o posiadaniu softu Lumia Cyan. W Lumia black tego problemu nie masz. Jeżeli masz 8.1 , a aplikacje miałeś wcześniej zainstalowaną to nie powinna ona działać (sprawdzałem na dwóch telefonach z 8.1, gdzie aplikacja była zainstalowana i się nie uruchamia).Jak masz 8.1 i tą aplikację możesz zrobić prosty test odinstaluj ją a zobaczysz ,że już nie będziesz mógł jej zainstalować. A swoją drogą nie chce mi się wierzyć ,że przy 8.1 ta apka ci działa.