Lokalizator Nokia Treasure Tag Mini WS-10 już dostępny w sprzedaży

Lokalizator Nokia Treasure Tag Mini WS-10 to mniejsza wersja akcesorium Nokia Treasure Tag WS-2. Akcesorium jest niemalże o połowę cieńsze i przy okazji zostało pozbawione możliwości połączenia z telefonem za pomocą NFC. Od dzisiaj urządzenie jest dostępne w sklepie NokiaSklepOnline.

Lokalizator Nokia Treasure Tag Mini WS-10

Nokia Treasure Tag Mini WS-10 podobnie jak podstawowa wersja WS-2 służy jako lokalizator, dzięki któremu możemy odnaleźć zgubione rzeczy. Akcesorium możemy przypiąć do kluczy, walizki podróżnej a nawet zostawić w samochodzie. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób odnajdziemy ważne dla nas przedmioty.

Wersja mini lokalizatora jest prawie o połowę cieńsza (10mm vs 5.8 mm) i lżejsza (13g vs 6.2g). Tym samym objętość urządzenia maleje z 9cm3 do 5.3cm3. Pozostałe wymiary pozostają bez zmian czyli 30mm x 30mm. W urządzeniu wykorzystana została mniejsza bateria co spowoduje skrócenie czasu gotowości ze 180 do 120 dni. Akcesorium WS-10 zostało również pozbawione technologii NFC co oznacza w praktyce, że urządzenia trzeba będzie ręcznie parować. Ostatnią rzeczą jaka różni oba urządzenia to pasek, który w przypadku WS-10 jest smyczką a w WS-2 na stałe zamocowanym paskiem.

Nokia Treasure Tag Mini WS-10 z telefonem Nokia Lumia 630

Lokalizator został wyceniony na 69zł czyli jest tańszy aż o 29zł od wersji podstawowej, która kosztuje 98zł. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o możliwościach lokalizatora WS-2 oraz WS-10 to zapraszam do artykułu Wszystko co musicie wiedzieć o lokalizatorze Nokia Treasure Tag – obszerna recenzja.

Akcesorium możecie kupić w sklepie NokiaSklepOnline. Czy ktoś z Was jest zainteresowany lokalizatorem WS-10? A może wybraliście większą wersję WS-2? Dajcie znać w komentarzach poniżej.

Przypominam również, że lokalizator nie zadziała z telefonami z wgranym systemem Windows Phone 8.1 Preview for Developers.