• Telefony
  • Komentarze: 2

Logo Nokia zostanie zastąpione przez Microsoft na telefonach z rodziny Lumia

W kwietniu tego roku Nokia Devices and Services stała się częścią Microsoft. Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia, które mogą być dowodem na to, że Microsoft planuje w niedalekiej przyszłości zastąpić logo Nokia napisem Microsoft. Najnowsze telefony Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735 oraz Lumia 830 zostały pozbawione marki Nokia w nazwie urządzenia ale na obudowach tych telefonów w dalszym ciągu widnieje logo Nokia. Już niebawem marka Nokia całkowicie zniknie zarówno z nazw jak i obudów telefonów.

Ramka Microsoft

Nie wiadomo czy powyższe zdjęcie przedstawia ramkę urządzenia, które zobaczymy już niebawem czy jest to jedna z wielu ramek testowych, za pomocą których Microsoft sprawdza jak będzie wyglądać nowe logo na urządzeniach Lumia.

Jeżeli ramka należy do telefonu, który zobaczymy już niebawem to według mnie może to być następca modelu Nokia Lumia 1520 lub też po prostu jego ulepszona wersja znana jako Lumia 1525.

Zmiana logo na obudowie nie wpływa w żaden sposób na telefony pod kątem technicznym ale dla wielu osób przywiązanie do marki Nokia jest tak silne, że są skłonne zrezygnować z telefonów opatrzonych logo Microsoft tylko z tego względu. A jakie są Wasze opinie?

Źródło: nowhereelse.fr