Lista lektur Windows pozwala śledzić nieprzeczytane materiały na WP8.1

W Sklepie Windows Phone pojawiła się kolejna aplikacja Microsoftu o nazwie Windows Reading List. Tytuł przetłumaczono na polski jako Lista lektur Windows co może wprowadzać w błąd. Aplikacja pozwala na śledzenie materiałów, które będziemy chcieli przeczytać w późniejszym terminie.

Lista lektur Windows Phone 8.1

Brakuje Ci czasu na przeczytanie artykułów lub obejrzenie materiałów wideo znalezionych online? Wolisz przeglądać je na innym urządzeniu? Dzięki aplikacji Lista lektur nie musisz już przesyłać sobie linków pocztą e-mail. Możesz łatwo śledzić materiały, z których chcesz później skorzystać, i zarządzać nimi w pięknej oprawie. Materiały do listy możesz dodawać z poziomu sieci Web lub innej aplikacji i łatwo do nich wracać w wolnej chwili. Aplikacja ułatwia zapamiętywanie, znajdowanie i ponowne otwieranie dowolnych materiałów zachowanych do późniejszego przeczytania lub obejrzenia. Lista ulubionej zawartości jest chronologiczna.

Aplikacja Lista lektur przeznaczona jest wyłącznie dla smartfonów z systemem Windows Phone 8.1. Zapraszam do bezpłatnego pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Lista lektur Windows

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Corporation

Pobierz Lista lektur Windows na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR