Wygraj ładowarkę przenośną USB Nokia DC-19 z aplikacją Nokia Konkursy

Nokia przygotowała kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia, w którym do wygrania jest 10 uniwersalnych ładowarek przenośnych USB Nokia DC-19. Ładowarkę możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Nokia Konkursy dla Windows Phone aby wziąć udział w zabawie!

Nokia Konkursy - przenośna ładowarka Nokia DC-19

Przenośna ładowarka DC-19 szybko doładuje Twój telefon do pełna. Ma w sobie tyle energii, że po pełnym naładowaniu telefonu zostanie jeszcze zapas. Dzięki przenośnej ładowarce, która mieści się w kieszeni, Twój telefon ma zapas energii wszędzie tam, gdzie jesteś — i na szczycie góry, i w autobusie. Energia szybciej dociera do telefonu — nie musisz tracić czasu. Dzięki diodom LED zawsze będziesz też wiedział, ile energii zostało w ładowarce. Ładowarka DC-19 naładuje dowolne urządzenie z gniazdem micro-USB, a sama czerpie energię ze źródeł ze złączem USB.

Ładowarka dostępna jest w trzech kolorach: żółtym, białym oraz niebieskim. Wydajność baterii BL-5C to 3200mAh a czas jej ładowanie wynosi maksymalnie 200 minut. Wysokość ładowarki wynosi 99.5mm a jej średnica to 25.4mm. Waży jedynie 78g i posiada kabel o długości 25cm.

Uniwersalna ładowarka przenośna USB Nokia DC-19

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał aż do 14.04.2014. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania było aż 250 zestawów słuchawek Nokia Coloud Pop zakończył się a jego wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do dnia 31.03.2014. Zwycięzcy dostaną powiadomienie o wygranej na adres e-mail, który podali w zgłoszeniu. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z aplikacją Nokia Konkursy.

Nokia Konkursy

Cena: bezpłatne

Wydawca: Wunderman Polska

Pobierz Nokia Konkursy na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR