Wygraj bezprzewodową ładowarkę Nokia DT-601 z aplikacją Nokia Konkursy

Nokia przygotowała kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia oraz Nokia X, w którym do wygrania jest aż 10 sztuk bezprzewodowej płytki ładującej Nokia DT-601. Ładowarkę możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Nokia Konkursy dla Windows Phone lub dla telefonów Nokia X aby wziąć udział w zabawie!

Nokia Konkursy - Nokia DT-601

Żyjesz na pełnych obrotach? Twój telefon powinien dotrzymać Ci kroku. Połóż go na ładowarce bezprzewodowej, aby dodać mu nieco energii. Twój telefon będzie zawsze naładowany, a Ty możesz zawsze rozmawiać, wysyłać wiadomości i słuchać ulubionej muzyki.

Bateria nigdy nie wyczerpuje się w odpowiedniej chwili. Jeśli Ty nie śpisz, Twój telefon też powinien być aktywny. Dzięki ładowarce bezprzewodowej będzie mieć zawsze zapas energii. Tę ładowarkę można łatwo schować w torbie, a jej pasek do porządkowania kabla świetnie przydaje się kiedy jesteś mobilny.

Bezprzewodowa płyka ładująca Nokia DT-601

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał aż do 13.06.2014. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania był tablet Nokia Lumia 2520 zakończył się a jego wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do dnia 30.05.2014. Zwycięzcy dostaną powiadomienie o wygranej na adres e-mail, który podali w zgłoszeniu. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z aplikacją Nokia Konkursy.

Nokia Konkursy

Cena: bezpłatne

Wydawca: Wunderman Polska

Pobierz Nokia Konkursy na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
 • Tomy Radek Nowak

  Dlaczego nie mogę pobrać aplikacji? Czy to przez to ze kupiona w uk czy może przez to że developerska wersja?

  • Jaki masz region ustawiony w telefonie? Dla Polski aplikacja jest dostępna. W regionie en-us widzę, że jest tymczasowo (?) niedostępna.

   • Tomy Radek Nowak

    Wielką Brytania, bo tam kupiłem telefon.

    • Dla tego regionu obecnie aplikacja nie jest dostępna. Musisz sprawdzać co jakiś czas czy aplikacja jest już dostępna.

     • Tomy Radek Nowak

      Zmieniłem na Polskę ni pobrałem