Ładowanie bezprzewodowe i aparat PureView w phablecie Nokia Lumia 1520

Kolejny dzień i kolejne nowości dotyczące nadchodzącego phabletu Nokia Lumia 1520. Tym razem ze zdjęć dowiadujemy się, że Lumia 1520 posiada możliwość ładowania bezprzewodowego. Drugą nowością jest aparat PureView. Zapraszam do oglądania zdjęć.

Nokia Lumia 1520 - wymiary urządzenia

Pierwsze zdjęcie zdradza rzeczywiste wymiary urządzenia, które wynoszą ok. 160mm długości i 77mm szerokości. Niestety nie poznaliśmy grubości telefonu.

Nokia Lumia 1520 - ustawienia aparatu

W ustawieniach aparatu widzimy możliwość rozpoznawania twarzy. Jednak najważniejsza jest możliwość ustawienia wykonywana jednoczesnych zdjęć w rozdzielczości 5MP + 16MP co oznacza, że phablet został wyposażony w aparat PureView z funkcją OverSampling. Moduł aparatu prawdopodobnie będzie posiadał do 20MP.

Nokia Lumia 1520 - ładowanie bezprzewodowe

Na kolejnym zdjęciu widzimy obudowę do ładowania bezprzewodowego Qi co oznacza, że Nokia Lumia 1520 posiada możliwość ładowania Qi po założeniu odpowiedniej obudowy.

Nokia Lumia 1520 - poduszka Fatboy

Do premiery phabletu zostało jeszcze sporo czasu ale podejrzewam, że większość kluczowych specyfikacji poznamy jeszcze przed datą oficjalnej prezentacji urządzenia. Zapraszam również do obejrzenia pokaźnej galerii Lumii 1520, która jest dostępna w tym artykule.

Źródło: The Verge, WMPoweruser