Kup telefon Nokia X, wypełnij formularz i odzyskaj 100 złotych!

Może trochę poza tematem ale moim zdaniem informacja warta uwagi. Nokia Polska przygotowała promocję dla osób, które planują zakup telefonu Nokia X. Jeżeli kupisz smartfon w okresie od 30.05 do 30.06 to możesz odzyskać 100zł! Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami akcji przygotowanej przez Nokia w dalszej części artykułu.

Nokia X promocja 100zł

Aby wziąć udział w promocji należy dokonać zakupu telefonu Nokia X w wyznaczonym terminie i posiadać dokument zakupu czyli paragon fiskalny lub fakturę VAT. Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. W promocji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Zwrot pieniędzy odbędzie się na numer rachunku bankowego, który zostanie podany w formularzu zgłoszeniowym.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod tym adresem. Zachęcam również do zapoznania się z regulaminem Akcji, który znajdziecie tutaj. Więcej informacji o promocji przygotowanej przez polski oddział Nokii znajduje się na stronie Odbierz 100 zł od Nokia.

Kolejność zgłoszeń jest bardzo ważna bowiem organizator będzie przyznawał premie pieniężne do wyczerpania puli, która wynosi 6000 x 100zł. Zwrot środków odbędzie się w terminie do dwóch miesięcy od daty otrzymania zgłoszenia. Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej czy zgłosiliście swój udział w promocji i czy odzyskaliście 100zł.

Źródło: Nokia-Android.pl