Kup telefon Nokia Lumia 925 lub Nokia Lumia 1020 a otrzymasz voucher 80zł na aplikacje

Nokia przygotowała specjalną promocję dla właścicieli telefonów Nokia Lumia 925 oraz Nokia Lumia 1020. Jeżeli kupiłeś taki smartfon w ostatnim czasie to już teraz możesz odebrać bezpłatny voucher o wartości 80zł, który możesz przeznaczyć na zakup aplikacji w sklepie Windows Phone.

Portfel - kod upominkowy Microsoft World of Apps (Świat aplikacji)

Aby odebrać bezpłatny voucher wystarczy wejść na stronę Świat aplikacji a następnie podać numer IMEI telefonu i wpisać adres e-mail. Aby sprawdzić IMEI telefonu należy wejść kolejno do menu > ustawienia > informacje > więcej informacji lub wpisać na ekranie wyboru numeru znaki *#06#. Liczba dostępnych voucherów jest ograniczona. Warto również dodać, że za pomocą bonu będzie można kupować jedynie aplikacje oraz gry, które są objęte promocją. Nnasz voucher z unikalnym kodem otrzymamy najpóźniej w ciągu 30 dni od momentu rejestracji. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem. Zgłaszać telefony można najpóźniej do dnia 15 lutego 2014.

Po otrzymaniu vouchera należy wejść do aplikacji Portfel na naszym telefonie, kliknąć w plusik znajdujący się u dołu strony a następnie wybrać opcję bon upominkowy Microsoft. Alternatywnie voucher można zarejestrować na naszym koncie Microsoft odwiedzając stronę commerce.microsoft.com. Po prawidłowym wprowadzeniu kodu na ekranie telefonu powinna pojawić się kwota doładowania w wysokości 80zł. Jeżeli nie możesz poprawnie zarejestrować vouchera ponieważ wyświetliła się inna kwota jak np. 20€ to nie denerwuj się – w ciągu kilku kolejnych dni otrzymasz nowy bon z poprawną kwotą doładowania.

Zachęcam również do przeczytania artykułu Kupuj aplikacje ze sklepu Windows Phone z kartami podarunkowymi Microsoft.

Źródło: wpworld.pl