Kup telefon Lumia z Windows 10 Mobile i odbierz bezpłatny audiobook Sapkowskiego

Microsoft wraz z producentem aplikacji audioteka przygotowali kolejną promocję dla osób, które kupiły nowy telefon Lumia z systemem Windows 10 Mobile. Jeżeli w ostatnim czasie zostałeś szczęśliwym posiadaczem telefonu Lumia 550, Lumia 650, Lumia 950 lub Lumia 950 XL to już teraz możesz odebrać bezpłatny audiobook z Trylogii Husyckiej Sapkowskiego.

Audioteka promocja

Jedyne co musicie zrobić to uruchomić aplikację Audioteka i odebrać bezpłatny audiobook. Promocja dotyczy wyłącznie nowych telefonów z fabrycznym systemem Windows 10 Mobile. Z nowej promocji możecie skorzystać do dnia 30.06.2016.

Więcej informacji znajdziecie na stronie promocji. Pozostałe promocje dla telefonów Lumia możecie znaleźć odwiedzając ten odnośnik.

Kod QR
Kod QR
 • czytelnik

  haha nie wytrzymam. Czego to Microsoon nie robi żeby tylok sprzedać swoje smartfony. Nie długo będziemy czytać wiadomości typu: ” Kup telefon Lumia z Windows 10 i odbierz 150 metrowy apartament”. a wystarczyłoby zrobić normalnie działający system aby uniknąć takiego rodziju SZOPKI. Pozdrawiam

 • Lynx

  jest wersja Audioteki też dla windowsa 10 warto by dodać link.

 • zenek73

  Kupiłem 2 tygodnie temu 550- załapię się? Poza tym jak niby w jaki sposób mam skorzystać z promocji? Bo za dużo informacji nie podali :/

  • Zainstalowałem aplikację Audioteka z powyższego odnośnika i niestety nie znalazłem żadnej wskazówki dotyczącej promocji. Książki Sapkowskiego są dostępne ale niestety w regularnej cenie. Być może tylko nowi kupujący zobaczą promocję w aplikacji.

   • No właśnie zarejestrowałem się w apce audiobook na mojej nowel L950XL i nie widzę tu niczego za darmo…

    • trzeba wejść na daną książkę i przy zakupie wykorzystać karnet

   • I wszystko jasne… Ta promocja nie jest dla mnie, bo kupiłem telefon u operatora (Play), a w regulaminie jest…

    „1. Aby skorzystać z Promocji użytkownik powinien zakupić w sprzedaży bezpośredniej (sklepy internetowe, sklepy z elektroniką) z wyłączeniem sprzedaży realizowanej przez operatorów telekomunikacyjnych jeden z modeli Microsoft Lumia”

    • Też nie mogłem skorzystać z tej oferty i teraz wiem dlaczego. Dziękuję za informację.

 • Adam Jóźwik

  Są jeszcze jakieś aktualne promo na te lumie?