Kup Nokia Lumia 630 i otrzymaj bezprzewodowy głośnik Nokia MD-12

Nokia przygotowała specjalną promocję dla osób, które zastanawiają się nad zakupem telefonu Nokia Lumia 630. W ramach promocji każdy kto kupi ten smartfon w sklepie objętym promocją otrzyma głośnik Nokia MD-12. Wystarczy wypełnić prosty formularz i wysłać go na wskazany w promocji adres.

Formularz głośnik Nokia MD-12

Kupując smartfon Nokia Lumia 630 w dniach od 29.09.2014 do 31.10.2014 w sklepach sieci Media Markt, Saturn i Media Expert możemy przystąpić do promocji. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz dołączyć kopię dowodu zakupu i wysłać na adres organizatora. Osoby biorące udział w promocji muszą mieć skończone 18 lat.

Czy ktoś z Was już kupił a może dopiero zamierza w najbliższym czasie zakupić telefon objęty promocją? Jeżeli tak to koniecznie przystąpcie do akcji. Więcej informacji wraz z regulaminem znajdziecie na stronie Microsoft Mobile oraz na Facebooku. Nokia przygotowała aż 1000 zwrotów więc są duże szanse, że wraz z zakupem telefonu Nokia Lumia 630 otrzymacie bezprzewodowy głośnik Nokia MD-12. Cena urządzenia w sklepie NokiaSklepOnline.pl to 149zł.