• Promowane
 • Komentarze: 3

Kup Lumia 530 online lub przez telefon i odbierz 100zł zwrotu na konto

Microsoft przygotował kolejną promocję, dla osób które chcą kupić telefon Lumia 530. Teraz przy zakupie online lub przez telefon otrzymamy zwrot w wysokości 100zł, który zostanie przekazany przelewem na nasze konto. Wystarczy wypełnić prosty formularz i wysłać go na wskazany w promocji adres.

Lumia 530 zwrot 200zł formularz

Kupując smartfon Nokia Lumia 530 online lub przez telefon w dniach od 17.11.2014 do 30.11.2014 możemy przystąpić do promocji. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz dołączyć kopię dowodu zakupu i wysłać na adres organizatora. Osoby biorące udział w promocji muszą mieć skończone 18 lat.

Czy ktoś z Was zamierza w najbliższym czasie zakupić Lumię 530? Jeżeli tak to koniecznie przystąpcie do akcji. Więcej informacji wraz z regulaminem znajdziecie na tej stronie. Nokia przygotowała aż 1600 zwrotów więc są duże szanse, że odzyskacie 100zł przy zakupie Lumii 530.

 • krzysiwonka

  Czy dobrze rozumiem po przeczytaniu regulaminu? Że zakup musi być online ale w sklepie internetowym sieci komórkowej? Gdybym zakupił ten telefon Np. na stronie sklepu internetowego Electro.pl to wtedy akcja promocyjna mnie nie dotyczy?

  • Wygląda na to, że jest tak jak napisałeś. Promocją są objęte telefony zakupione online lub przez telefon u operatorów sieci komórkowej.

 • krzysiwonka

  To trochę głupia akcja…..
  Jednym słowem d…………. a.