• Nokia
  • Komentarze: 0

Kreatywne Studio dla telefonów Nokia Lumia WP8 otrzymuje aktualizację 5.0.8.67

Nokia udostępniła aktualizację aplikacji Kreatywne Studio dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Program w szybki i łatwy sposób pozwala na edycję naszych zdjęć poprzez dodawanie filtrów czy uwydatnianie ostrości lub kolorów. Zobacz co nowego w aplikacji Kreatywne Studio 5.0.8.67.

Kreatywne Studio 5.0.7.6 Nokia Lumia Windows Phone 8

Po uruchomieniu nowej wersji zostaniemy poinformowani o nowościach jakie znajdziemy nowej odsłonie aplikacji. Wśród nich znalazły się rozmycie, ostrość, uwydatnienie koloru oraz kolaże.

Kreatywne Studio - ostrość i rozmycieKreatywne Studio - uwydatnienie koloruKreatywne Studio - kolaże

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]Osiągnij lepszy efekt, korzystając z tego wygodnego i poręcznego programu do edycji zdjęć. Dostępny tylko w Nokii Lumia. Po prostu baw się kreatywnymi efektami, dodaj rozmycie w konkretnym miejscu lub wyodrębnij jeden z kolorów. Kreatywne Studio umożliwia także szybkie tworzenie pięknych kolaży, regulowanie balansu kolorów oraz usuwanie efektu czerwonych oczu. A gdy skończysz, możesz swoje zdjęcia od razu pokazać znajomym na Facebooku i Twitterze. Kreatywne Studio świetnie współpracuje z innymi aplikacjami aparatu Nokia Lumia.[/quote]

Aplikację Kreatywne Studio mogą pobrać właściciele telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Kreatywne Studio[/label] ze sklepu Windows Phone

Kreatywne Studio - sklep Windows PhoneKod QR - Kreatywne Studio