Kosmiczna strzelanka Cold Space dostępna dla telefonów Windows Phone 8

Coraz więcej gier z innych platform pojawia się na telefony z systemem Windows Phone. Cold Space to kolejny przykład takiej gry. Posiada dopracowaną grafikę i dźwięki co w połączeniu z wysoką grywalnością daje niesamowity efekt. Gra godna polecenia dla fanów różnego typu shooterów.

Cold Space Windows Phone 8

Zniszcz armadę obcych w najgłębszych czeluściach wszechświata, zanim ona uczyni to z ziemią! Zmierz się z innymi graczami w tym dynamicznym shoot ’em up w klimatach SF i zostań najlepszym pilotem wszechświata!

Co Cię czeka w Cold Space?

  • Liczne hordy różnych przeciwników.
  • Dynamiczne starcia z potężnymi bossami.
  • Mnóstwo różnych broni, bonusów i dronów.
  • Spektakularna grafika 3D i klimatyczne efekty dźwiękowe.
  • Różnorodne wyzwania w Twojej lidze.
  • Wspaniała akcja rodem z klasycznego arcade w fantastycznej oprawie 3D.

Jak najszybciej chciałem się z Wami podzielić grą dlatego nie spędziłem zbyt wiele czasu na zapoznaniu się z nią w całości. Przede wszystkim gra jest w całości w języku polskim i posiada mikropłatności, za pomocą których możemy ulepszać nasz statek niszczycielski. Sterowanie odbywa się za pomocą przesunięć palca po ekranie naszego smartfona. Kiedy oderwiemy palec gra spowalnia niemalże do zera – w tym momencie możemy zmieniać bronie lub zakończyć rozgrywkę. Zauważyłem również, że gra posiada statystyki online – w trakcie gry rywalizujemy z innymi graczami z całego świata.

Zachęcam do wejścia do ustawień i zmiany szczegółów grafiki na najwyższe możliwe. Do wyboru mamy niskie, średnie, wysokie oraz ultra. Pograłem chwilę na ultra i nie zauważyłem żadnych spowolnień na mojej Lumii 925. Dajcie znać jak sprawa wygląda na innych smartfonach.

I to wszystko otrzymujemy całkowicie bezpłatnie. Gra przeznaczona wyłącznie dla telefonów Windows Phone 8. Nie masz planów na Sylwestrową noc? Zainstaluj Cold Space i zniszcz wszystkie obce statki wroga!

Cold Space

Cena: bezpłatne

Wydawca: Gameforge Productions GmbH

Pobierz Cold Space na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR