Kopiuj kontakty i wiadomości SMS oraz MMS na kartę SD z aplikacją contacts+message backup

Microsoft udostępnił nową aplikację o nazwie contacts+message backup, dzięki której w szybki i łatwy sposób wykonamy kopię zapasową naszych kontaktów oraz wiadomości SMS i MMS na kartę pamięci. Z oczywistych względów aplikacja przeznaczona jest dla telefonów, które mogą skorzystać z karty SD.

contacts+message backup Windows Phone 8.1 Update 2

Aplikacja pozwala na wykonywanie kopii zapasowej kontaktów w formacie VCF oraz wiadomości SMS i MMS w formacie XML na kartę pamięci. Wykonaną kopię możemy bez problemu przywrócić na tym samym lub innym telefonie Lumia. Kopia zapasowa zostanie zapisana na karcie SD w folderze backup+restore.

Po zainstalowaniu aplikacja nie będzie widoczna na liście wszystkich aplikacji – pojawi się jako nowa opcja w ustawieniach telefonu. Znanym błędem jest nieprawidłowe przywracanie kopii na telefonach Dual SIM – wiadomości zostaną przywrócone jedynie z pierwszej karty SIM.

[warning]Po zainstalowaniu aplikacji nie będzie można jej odinstalować dlatego jeżeli nie chcecie niepotrzebnie rozszerzać listy ustawień na telefonach bez obsługi karty SD to nie pobierajcie tej pozycji ze Sklepu Windows Phone.[/warning]

Program przeznaczony jest wyłącznie dla smartfonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1. Aplikacja z powodzeniem zainstalowała się również w systemie Windows Phone 8.1 Update 2 i pojawiła się w kategorii dodatki. Zapraszam do bezpłatnego pobierania.

Pobierz contacts+message backup na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR