Kontakty, OneDrive oraz Wiadomości i Skype zaktualizowane dla Windows 10 Mobile

Dzisiaj Microsoft udostępnił aktualizacje dla trzech uniwersalnych aplikacji w systemie Windows 10 Mobile. Nową wersję otrzymała aplikacja Kontakty Microsoft, chmura OneDrive oraz Wiadomości i Skype. Tym razem pojawiły się nowości w aplikacjach więc zapraszam do zapoznania się z nimi w dalszej części artykułu.


Kontakty Microsoft

Kontakty Microsoft - historia połączeń Windows 10 Mobile

Użytkownicy telefonów z systemem Windows 10 Mobile doczekali się w końcu historii połączeń oraz konwersacji w kontaktach. Teraz po wybraniu kontaktu pojawi się nowa zakładka Historia, w której możecie sprawdzać szczegóły połączeń oraz rozmów. Aplikacja podskoczyła z wersji 10.0.3451.0 do wersji 10.0.10501.0.

 

Wiadomości i Skype

Wiadomości i Skype - nowe emotikonki

Najnowsza wersja aplikacji Wiadomości i Skype wprowadza nowe emotikonki oraz możliwość wysyłania zdjęć w rozmowach Skype. Do tej pory z tej funkcjonalności mogli korzystać użytkownicy z systemem Build 14267. Teraz nowe funkcje zostały udostępnione również dla pozostałych posiadaczy telefonów Windows 10 Mobile. Poprzednia wersja posiadała numer 2.13.20000.0. Nowa wersja to 2.14.23002.0.

Aktualizację otrzymała również aplikacja OneDrive ale nie widzę żadnych wizualnych zmian. Zapewne Microsoft wprowadził jedynie drobne poprawki i usprawnienia. Aplikacja awansowała z wersji 17.7 do wersji 17.7.1.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania.

Kod QR
Kod QR
Kod QR