• Akcesoria
  • Komentarze: 6

Wygraj lokalizator Nokia Treasure Tag Mini WS-10 z aplikacją Konkursy

Nokia przygotowała kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia oraz Nokia X, w którym do wygrania jest aż 10 sztuk lokalizatora Nokia Treasure Tag Mini WS-10. Lokalizator możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Konkursy dla Windows Phone lub dla telefonów Nokia X aby wziąć udział w zabawie!

Konkursy - Nokia Treasure Tag

Nokia Treasure Tag Mini WS-10 podobnie jak podstawowa wersja WS-2 służy jako lokalizator, dzięki któremu możemy odnaleźć zgubione rzeczy. Akcesorium możemy przypiąć do kluczy, walizki podróżnej a nawet zostawić w samochodzie. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób odnajdziemy ważne dla nas przedmioty.

Wersja mini lokalizatora jest prawie o połowę cieńsza (10mm vs 5.8 mm) i lżejsza (13g vs 6.2g). Tym samym objętość urządzenia maleje z 9cm3 do 5.3cm3. Pozostałe wymiary pozostają bez zmian czyli 30mm x 30mm. W urządzeniu wykorzystana została mniejsza bateria co spowoduje skrócenie czasu gotowości ze 180 do 120 dni. Akcesorium WS-10 zostało również pozbawione technologii NFC co oznacza w praktyce, że urządzenia trzeba będzie ręcznie parować. Ostatnią rzeczą jaka różni oba urządzenia to pasek, który w przypadku WS-10 jest smyczką a w WS-2 na stałe zamocowanym paskiem.

Reszta parametrów pozostaje bez zmian. Tak samo jak w przypadku lokalizatora Nokia Treasure Tag WS-2 aby w pełni wykorzystać możliwości akcesorium należy pobrać dodatkową aplikację o tej samej nazwie ze Sklepu Windows Phone.

Zapraszam do przeczytania obszernej recenzji lokalizatora Nokia Treasure Tag.

Lokalizator Nokia Treasure Tag Mini WS-10

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał aż do 15.10.2014. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania było 10 sztuk przenośnego bezprzewodowego głośnika Nokia MD-12 zakończył się a jego wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do dnia 30.09.2014. Zwycięzcy dostaną powiadomienie o wygranej na adres e-mail, który podali w zgłoszeniu. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z aplikacją Nokia Konkursy.

Pobierz Konkursy na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR