• Microsoft
  • Komentarze: 59

Microsoft kończy wsparcie dla aplikacji Lumia Offers

Zanim zaczniemy narzekać na to, że Microsoft kończy wsparcie dla kolejnej swojej aplikacji o nazwie Lumia Offers warto sobie przypomnieć do czego służyła. Aplikacja pojawiła się tuż po premierze telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL i jej głównym celem była możliwość oferowania aktualnych promocji dla posiadaczy telefonów z fabrycznym systemem Windows 10 Mobile.

Promocja Lumia 950 XL - HD-500

Dzięki Lumia Offers posiadacze telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL mogli odebrać nawet dwa bony po 200 zł każdy na zakupy w sklepie Microsoft, bezpłatną stację dokującą Microsoft HD-500 czy bezpłatną roczną subskrypcję Office 365 + 1TB OneDrive. Aplikacja od dłuższego czasu i tak nie spełniania swojego zadania ponieważ nie były w niej oferowane żadne nowe promocje a próba sprawdzenia aktualnych ofert kończyła się niepowodzeniem.

Microsoft postanowił zakończyć wsparcie dla aplikacji. Po ostatniej aktualizacji aplikacja informuje użytkowników o tym, że wszystkie najnowsze promocje będą widoczne w sklepie. Tym samym aplikacji nie można już pobrać ze sklepu.

Lumia Offers

Aktualnie w sklepie Microsoft Store jest dostępna promocja, dzięki której przy zakupie telefonu Lumia 950 lub Lumia 950 XL klienci mogą otrzymać bezpłatną stację dokującą. Jak tylko pojawią się nowe promocje to poinformujemy Was o tym fakcie w nowym artykule.