Dzisiaj rozpoczyna się konferencja Microsoft Build 2017

Dzisiaj rozpocznie się coroczna konferencja dla deweloperów o nazwie Build 2017, na której Microsoft zaprezentuje nowości oraz ogłosi plany dotyczące zmian oraz innowacji na kolejne miesiące. Z pewnością dowiemy się więcej o aktualizacji Redstone 3, projekcie graficznym NEON, powłoce CShell czy platformie Universal Windows Platform oraz być może dowiemy się czegoś więcej na temat urządzeń z systemem Windows 10 pracujących pod kontrolą procesora ARM.

Konferencja rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do piątku. O godzinie 17:00 naszego czasu rozpocznie się relacja na żywo z tego wydarzenia. Dzisiejszym tematem przewodnim będzie platforma chmurowa Azure i powiązane z nią usługi. Dopiero jutro od godziny 17:30 naszego czasu zacznie się ciekawsza część konferencji, podczas której Microsoft z pewnością poinformuje o kolejnej dużej aktualizacji systemu Windows 10 jak również Mixed Reality oraz być może o Windows 10 on ARM.

Agenda konferencji:

  • Środa, 10.05, godz. 17:00 – Azure i powiązane usługi
  • Czwartek, 11.05, godz: 17:30 – nowości w Windows 10

Dajcie znać czego oczekujecie po wydarzeniu Microsoft Build 2017. Relację możecie śledzić bezpośrednio na stronie Microsoft. Przypominamy również, że pod koniec maja odbędzie się kolejna konferencja pod nazwą MicrosoftEvent.