Aplikacja akcesoria zostaje zastąpiona przez aplikację koncentrator urządzeń

W Sklepie Windows Phone nie zobaczymy już kolejnych aktualizacji aplikacji akcesoria. Począwszy od dzisiaj aplikacja została zastąpiona nową aplikacją o nazwie koncentrator urządzeń. Program spełnia to samo zadanie a przy okazji dodaje kilka nowych funkcji i rozwiązań.

koncentrator urządzeń Nokia Lumia

W łatwy sposób zarządzaj urządzeniami poprzez telefon, korzystając z programu Koncentrator urządzeń. Możesz podłączyć inne telefony, akcesoria, tablety, komputery, konsole do gier, telewizory, drukarki i inne urządzenia, i zarządzać nimi. Koncentrator urządzeń, zaprojektowany z myślą o efektywnym korzystaniu z urządzeń, poleca aplikacje dostępne dla podłączonych urządzeń. Przypnij urządzenie do ekranu startowego, aby uzyskać szybki dostęp do wszystkich aplikacji z nim współpracujących.

Dzięki aplikacji koncentrator urządzeń możemy nie tylko zarządzać kompatybilnymi akcesoriami ale również odkrywać dodatkowe aplikacje, które wspomogą ich pracę. Dodatkowo aplikacja pozwoli na odszukanie naszych akcesoriów poprzez pokazanie ich na mapie gdzie ostatnio aplikacja miała połączenie z urządzeniem.

Aplikacja przeznaczona jest wyłącznie dla smartfonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zachęcam również do sprawdzenia czy posiadasz aktualne wersje wbudowanych funkcji w telefonie Nokia Lumia za pomocą tego artykułu.

koncentrator urządzeń

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Mobile

Pobierz koncentrator urządzęń na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR